Ücretsiz - Emniyet Hizmetleri


Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde göreve devam eden Bekçi, Polis, Komiser Muavini, Komiser, Baş komiser, Emniyet Müfettişi, Polis Müfettişi, Emniyet Amiri, Emniyet Müdürü ve Emniyet Müdürü sıfatını kazanmış  Emniyet Mensubu olan kişiler Resmi ve özel tüm toplu taşıma araçlarında T.T.D.B. tarafından verilen kartını elektronik ücretlendirme sistemine okutmak şartıyla ücretsiz seyahat ederler (Emekli olanlar ve Yardımcı Hizmetler sınıfı personelleri yararlanamaz).

İstenen Belgeler:
  •  
  • Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde göreve devam eden Bekçi, Polis, Komiser Muavini, Komiser, Baş komiser, Emniyet Müfettişi, Polis Müfettişi, Emniyet Amiri, Emniyet Müdürü ve Emniyet Müdürü sıfatını kazanmış Emniyet Mensubu olduğunu belgeleyen tanıtım kimlik kartı fotokopisi veya Kurumu tarafından bu unvanlara sahip olduğunu ve görevde olduğunu belgeleyen güncel tarihli görev yeri belgesi.
  • Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf.


Jandarma Hizmetleri Sınıfı Personeli

T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Subay, Astsubay ve Uzman Çavuş olarak görev yapan Jandarma Hizmetleri Sınıfı personelleri T.T.D.B. tarafından verilen kartını, elektronik ücretlendirme sistemine okutmak şartıyla Resmi ve özel tüm toplu taşıma araçlarında ücretsiz seyahat ederler ( Emekli olanlar yararlanamaz ).


İstenen Belgeler:
  • Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Subay, Astsubay ve Uzman Çavuş mensubu olduğunu belgeleyen tanıtım kimlik kartı fotokopisi veya Kurumundan bu unvanlara sahip olduğunu ve görevde olduğunu belgeleyen güncel tarihli görev yeri belgesi
  • Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf.
Tüm hakları Ulaşım Park A.Ş.ye aittir. 2017©